Çaj per hepatitin dhe dhjamosjen e melcise

250 lekë

Kodi: MERJA819
Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

CAJ PER HEPATITIN DHE DHJAMOSJEN E MELCISE

 

VETITE:

Caji bimor per melcine ndihmon ne normalizimin e punes se melçise, njekohesisht lehteson e permireson tretjen.

Ndihmon ne shkrirjen e dhjamit rreth melçise.

Caji pastron melcine dhe organizmin nga toksinat.

 

PERBERESIT: Sherebele, peline e bardhe, lule basani, mender, drunakuq, trendafil i eger etj.

PERGATITJA DHE PERDORIMI:

Ne 2 litra uje qe vlon hedhim 6 luge gjelle nga perzierja bimore. Lereni te vloje 5 min.
Kullojeni pas 10 min.
Serviret i ngrohte ose i ftohte. Pihen 3 gota ne dite, duke e embelsuar sipas deshires.
Caji perdoret per 45-60 dite.Pesha:
180gr .


Ruhet ne vende te thata larg rrezeve te diellit.
Ky caj nuk ka qellim te kuroje, sheroje asnje semundje. Keshillohet te perdoret vetem si suplement bimor. Nderprisni perdorimin e cajit nese keni reaksion alergjik ndaj ketij caji.

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i