Sapun me Karbon & Kermill (Exfolim)

600 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Sapun me Kermill & Karbon (Exfolim)

-Phthalate free, paraben free, gluten free, SLS/SLES free (pa sulfate)-

 

Nje sapun me baze vaj ulliri, kremoz dhe luksoz.

Sapuni me ekstrakt kermilli dhe karbon ndihmon ne pastrimin e lekures me delikatese, perdoret kryesisht per lekura te yndyrshme. Pastron ne thellesi poret e lekures ne saje te karbonit.

I jep lekures suaj nje freksi dhe arome te qete oqeani qe zgjat.

 

Perdoret per: Fytyren, trupin dhe duart.

 

Sapun 100% Natyral

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i