Sapun Me Jasemine & ekstrakt Kermilli (Balancon lekuren)

600 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Sapun me Ekstrakt Kermilli & Jasemine (Balancon lekuren)

-Phthalate free, paraben free, gluten free, SLS/SLES free (pa sulfate)-

 

Sapuni kremoz per lekure sensitive me baze vaj ulliri e pastron lekuren tuaj me delikatese.

Ne perberje te tij ka vaj ulliri dhe ekstrakt kermilli. Mund te perdoret nga te gjitha moshat.

Ndihmon ne balancimin e zbutjen e lekures.

 

Perdoret per: Fytyren, trupin dhe duart.

 

Sapun 100% Natyral

Bëni një Vlerësimi

Produkte të sugjeruara

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i