Sapun me trendafil & ekstrakt kermilli (relaks & tonifikim)

600 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Sapun me ekstrakt kermilli & Trendafil (relaks & tonifikim)

-Phthalate free, paraben free, gluten free, SLS/SLES free (pa sulfate)-

 

Sapuni me trendafil ka nje arome te kendshme dhe qetesuese trendafili.

Eshte nje sapun teresisht natyral qe pastron lekuren ne thellesi duke ruajtur butesine e saj ne saje te ekstraktit te kermillit.

Ka efekte qetesuese dhe tonifikuese.

 

Perdoret per: Fytyren, trupin dhe duart.

 

Sapun 100% Natyral

 

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i