Sapun per bebe me Kamomil & Vaj Ulliri

600 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Sapun per Bebe me Kamomil & Vaj Ulliri

-Phthalate free, paraben free, gluten free, SLS/SLES free (pa sulfate)-

Sapun me kamomil per lekuren delikate te bebes suaj!
Sapun I bute, kremoz qe I jep qetesi dhe ushqim lekures se bebes.

 

Perdoret per: Fytyren, trupin dhe duart.

Sapun 100% Natyral

Bëni një Vlerësimi

Produkte të sugjeruara

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i