Fruta pylli 150gr

250 lekë

Kodi: Merja500
Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Kjo perzierje frutash te thata eshte pergatitur me bime te marra nga malet e SHqiperise.

Ky caj mund te perdoret cdo darke per te pastruar trupin tuaj nga toksinat dhe lendet e panevojshme, rregullon jashteqitjen dhe pastron gjakun.

Ndihmon ne normalizimin e tensionit.

Permban vitamin C dhe minerale.

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i