Çaj Per Mykun

250 lekë

Kodi: Merja806
Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

CAJ KUNDER MYKUT

 

VETITE:

Myku eshte nje kerpudhe qe zhvillohet ne vere per shkak te temperaturave te larta. Shkaktare te mykut jane perdorimi i ilaceve e antibiotikeve, ushqimet e papastra si frutat e perimet, mjediset me lageshtire, mungesa e higjenes se duarve, kembeve etj.

Caji per mykun pastron mykun ne organizem.
Ndihmon  ne zbehjen e vatrave mykotike ne lekure. 

Permban bime me veti te fuqishme antibakteriale e antimykotike si rigoni, kalendula, etj.

 

PERGATITJA DHE PERDORIMI:

Ne 2 litra uje qe vlon hedhim 6 lug gjelle  nga perzierja bimore. E leme te vloje 1-2 minuta.

Kullohet pas 10 minutash.
Serviret i ngrohte ose i ftohte. Pihen 3 gota ne dite, duke e embelsuar sipas deshires.
Caji perdoret rreth 44-60 dite per rezultate pozitive.


Pesha:
150gr.


Ruhet ne vende te thata larg rrezeve te diellit.
Ky caj nuk ka qellim te kuroje, sheroje asnje semundje. Keshillohet te perdoret vetem si suplement bimor. Nderprisni perdorimin e cajit nese keni reaksion alergjik ndaj ketij caji.

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i