Vaj per Strijat

1,000 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

VAJ PER STRIJAT

VETITE:

Vaji per strijat ndihmon ne zbehjen e strijave ne lekure.

Ndihmon ne hidratimin e lekures ne thellesi.

Ushqen lekuren pasi permban vajra me vitamine E me shumice, e vitamina e minerale te shendetshme per lekuren. Ne kete menyre parandalon formimin e strijave te reja.

Nese strijat jane te reja ky vaj ndihmon ne zhdukjen e plote te tyre. Ndersa per strijat te cilat kane kohe ndihmon ne zbutjen e pamjes se ketyre strijave. ZBut lekuren rreth tyre dhe ndihmon ne mbushjen e hapsirave ne lekure.

Permban vaj helikrisumi i cili permban acid hyaluronik, keshtu ndihmon ne rigjenerimin e lekures.

Permban vaj argani, vaj bajamesh te egra, vaj livando, te cilat jane lehtesisht te depertueshme ne lekure e permbajne vitamin E me shumice.

 

MENYRA E PERDORIMIT:

Mund te perdoret nga grate shtatezane perpara, gjate e mbas shtatezanise.

Mund te perdoret nga te gjitha moshat per ushqmin e lekures, zbutjen e parandalimin e strijave.

Aplikoni vajin 2 here ne dite, mengjes e darke per 10 dite, me pas aplikoni vajin vetem ne darke.

Pas dushit aplikoni vajin menjehere dhe beni pak masazh. Eshte e rendesishme qe pas dushit te aplikoni vajin pasi lekura eshte e bute dhe vaji deperton menjehere me lehtesi ne lekure.

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i