Çaj Bimor për Kollën dhe Astmën

250 lekë

Kodi: MERJA822
Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

CAJ BIMOR I PERZIER PER KOLLEN E ASTMEN

 

 

 

VETITE

Perzierja bimore qeteson kollen, lehteson nxjerrjen e sekrecioneve nga  rruget e frymemarrjes dhe qeteson njekohesisht edhe krizat e astmes bronkiale.

Caji pastron mushkerine, rrit rezistencen e organizmit ndaj semundjeve virale.

 

PERBERESIT E ÇAJIT: lule bliri, lule basani, rozmarine, mender, etj.

 

 

PERGATITJA DHE PERDORIMI:

Ne 2 litra uje qe vlon hedhim 6 luge gjelle me bimen. Lereni te vloje 5 min.

Kullojeni pas 10 min.
Serviret i ngrohte ose i ftohte. Pihen 3 gota ne dite, duke e embelsuar sipas deshires.
Caji perdoret per 45-60 dite.


Pesha: 150 gr

 

Ruhet ne vende te thata larg rrezeve te diellit.
Ky caj nuk ka qellim te kuroje, sheroje asnje semundje. Keshillohet te perdoret vetem si suplement bimor. Nderprisni perdorimin e cajit nese keni reaksion alergjik ndaj ketij caji.

 

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i