Vaj Liri

700 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Vaj Liri


Vaji I lirit eshte nder vajrat me te shendetshem qe mbulon nje game te gjere vetish ne organizmin e njeriut.

Vaji I liri ka veti te fuqishme laksative pa efekte anesore ndaj dhe mund te perdoret nga femijet dhe te rriturit.

Permban sasi te konsiderushme te Omega 3, ndaj eshte shume I shendetshem per zemren dhe trurin. Ndihmon ne uljen e yndyrnave te keqija ne organizem.

Mund te ndihmoje ne parandalimin e kancerit nese perdoret rregullisht.

Mund te ndihmoje ne uljen e inflamacionit ne organizem.

Ndihmon tretjen e lehteson procesin e tretjes dhe jashteqitjes. Ndihmon ne shendetin e zorres se trashe.

 

Ne e prodhojme kete vaj me shtrydhje te ftohte per te ruajtur vlerat e vajit te fresketa.

Ruhet ne frigorifer. 
Pesha: 100 ml.

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i