Çaj për Tensionin dhe Zemrën

300 lekë

Kodi: merja029
Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

ÇAJ PER TENSIONIN DHE ZEMREN

 

VETITE:

Caji per zemren permban bime me veti tonifikuese per zemren.

Ndihmon ne qetesimin e aritmise, e normalizimin e tensionit.

Ndihmon ne permiresimin e punes se zemres.

 

PERBERESIT: Kanelle, murrizi gjethe dhe frut, vjeshtull e bardhe, çaj i gjelber, levore shelgu etj.

 

PERGATITJA DHE PERDORIMI:

Ne 2 litra uje qe vlon hedhim nje pakete nga perzierja bimore. E leme te vloje 1-2 minuta.

Kullohet pas 10 minutash.
Serviret i ngrohte ose i ftohte. Konsumoni 3 gota ne dite, duke e embelsuar sipas deshires.
Caji perdoret rreth 45-60 dite per rezultatet pozitive.

 

Pesha: 250gr

 

Ruhet ne vende te thata larg rrezeve te diellit.
Ky caj nuk ka qellim te kuroje, sheroje asnje semundje. Keshillohet te perdoret vetem si suplement bimor. Nderprisni perdorimin e cajit nese keni reaksion alergjik ndaj ketij caji.

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i