Klinika

Klinika

Klinika Merja

Klinika Merja ofron një gamë të gjerë shërbimesh që përfshijnë të gjitha llojet e analizave laboratorike, ekografi, fizioterapi, konsulta me mjekë të përgjithshëm dhe Farmacistin e Specialistin e bimëve medicinale Ylli Merja. U krijua ne vitin 2019 nga Ylli & Leonora Merja, ne Rrugen Ferit Xhajko, prane bulevardit Zogu I Pare.

Ne Kliniken Merja, Stafi jone kujdeset per ju ne cdo hap, me profesionalizem dhe perkujdesje maksimale per tju dhene nje sherbim maksimal! Safi jone perbehet nga pjesetare te kualifikuar si mjeke, fizioterapiste, laborante, biologe, kimiste, etj qe kujdesen qe nga cilesia maksimale e produkteve ne doren tuaj, deri ne ofrimin e konsulences me te mire ne Shqiperi. Ne jemi nje Familje e madhe qe punojme cdo dite per te ofruar sherbim maksimal per shendetin tuaj, duke qendruar sa me prane Natyres!

Ofrojme:

·       Konsulta Shendetesore Holistike për çdo problem shëndetësor nga Farmacisti Ylli Merja & me mjeke të përgjithshëm me eksperience.

·       Receta Te Personalizuara me trajtime Natyrale, të përshtatura unike vetem per ju.

·       Ofrojme Ekografi nga Specialiste me eskperience

·       Fizioterapi me pajisje moderne dhe Staf te kualifikuar

·       Analiza Laboratorike me Pajisjet me te fundit Gjermane

Ne jemi ndermjetes I shendetit tuaj dhe Natyres!

 

Sherbimet tona ne detaje:

 

EKOGRAFI

Ofrojme Ekografi me aparaturë të teknologjisë së viteve të fundit.

·       Eko Kardiake

·       Eko Doppler

·       Eko Abdominale

·       Eko Gjinekologjike

·       Eko Gjiri

·       Eko Inde të buta

·       Eko Tiroide etj

 

FIZIOTERAPI

Fizioterapia në klinikën Merja ofron shërbime terapeutike në shumë specialitete. Kombinimi i aplikimit të teknikave të fizioterapisë me aparatura moderne me qëllim për të arritur një rezultat efikas.

Ne ofrojme konsulta Falas me Fizioterapistet tane.

Ofrojme nje pakete me ushtrime per t’u ndjekur ne shtepi edhe pas perfundimit te terapise, te specializuar per ju.

Ofrojme:

·       Terapi manuale

·       Terapiu ushtrimore

·       Terapi me kupa

·       Trajtim me ane te pajisjeve

 

ANALIZA LABORATORIKE

Ofrojmë të gjitha llojet e analizave laboratorike, kontrolle rutine dhe analiza specifike. Analizat tek ne kryehen me aparaturat me te fundit Gjermane.

·       Bilanci biokimik

·       Checkup bazë

·       Kontrolli i Yndyrnave

·       Kontrolli për Fëmijët

·       Kontrolli i Anemisë

·       Kontrolli i Osteoporozës

·       Kontrolli i Tensionit Arterial

·       Kontrolli për Reumatizmën

·       Kontrolli i plot i Tiroides

·       Kontrolli Hormonal tek Femrat

·       Kontrolli për Meshkuj 40+

·       Kontrolli i Tiroides

·       Kontrolli për Femra 40+

·       Kontrolli i Diabetit

·       Kontrolli i plotë Laboratorik

Per me shume informacion na kontaktoni ne:

+355 67 64 75 747

Natural Products 100% Bio

Guaranteed quality. Consultation and free information for any health concerns!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing