Trajtimi antiviral post Covid

1,900 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Trajtimi antiviral post Covid

Perzierje bimore qe ndihmon ne uljen e ngarkeses virale!

Ne kete perjudhe eshte mjaft e rendesishme te kujdesemi per imunitetin dhe shendetin tone.
Perdorimi i kesaj pakete ndihmon ne forcimin e imunitetit, ne lehtesimin e simptomave te gripit, qetesimin e kolles dhe pastrimin e sekrecioneve.

Kombinimi i bimeve te ndryshme, qe ndodhen ne perberjen e cajit antiviral, si trendafili shkembit, ekinacea, peline e embel, trumza, rigoni, aguliçja dhe çaji i malit ndikojne ne rigjallerimin e organizmit si dhe zvogelojne kohezgjatjen e semundjeve gripale.

Perdorimi i vajit te dafines dhe antiseptikut bimor ndihmojne ne largimin e sekrecione dhe ne lirimin e rrugeve te frymemarrjes.

Propolisi me rigon, ose i njohur ndryshe si antibiotiku natyral ka veti antibakteriale dhe antivirale.

 

Paketa permban:

Propolis Blete me rigon, Caj Antiviral, Vaj esencial dafine, Antiseptik Bimor.

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i