Sapun me Ekualips dhe Ekstakt kermilli (Freskues & Energjizues)

600 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Sapun Me Ekstrakt Kermilli & Ekualips (Freskues & Energjizues)

 

-Phthalate free, paraben free, gluten free, SLS/SLES free (pa sulfate) -

 

Sapuni me baze vaj ulliri pastron lekuren tuaj ne thellesi me delikatese.

Permban ekualips I cili I jep freski lekures suaj.

Eshte sapun kremoz dhe i jep butesi lekures suaj.

Ndihmon ne energjizimin e lekures.

 

Perdoret per: Fytyren, trupin dhe duart.

 

Sapun 100% Natyral

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i