Sapun per meshkuj me minerale dhe ekstrakt kermilli

600 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Sapun Me Ekstrakt Kermilli & Minerale per meshkuj

-Phthalate free, paraben free, gluten free, SLS/SLES free (pa sulfate)-

 

Sapun me esktrakt kermilli dhe minerale per meshkuj.

Ofron nje butesi qe zgjat. Ndihmon ne pastrimin e thelle te lekures dhe ushqimin e saj.

 

Perdoret per: Fytyren, trupin dhe duart.

 

Sapun 100% natyral

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i