Sapun me lule pasioni & Vaj Ulliri

600 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Sapun me vaj ulliri dhe lule pasioni

-Phthalate free, paraben free, gluten free, SLS/SLES free (pa sulfate)-

 

Sapuni me vaj ulliri dhe lule pasioni eshte kremoz dhe me nje arome te kendshme. Lulja e pasionit njihet per qetesine dhe relaksin qe ofron ne lekure.

Ben nje pastrim te thelle te lekures duke e ruajtur butesine e saj.

 

Perdoret per: Fytyren, trupin dhe duart.

Sapun 100% natyral

 

 

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i