Maske me Keratine

1,000 lekë

Natyrale
Cilësi Maksimale
Made in Albania

MASKË ME KERATINË

PESHA NETO 250ml

MADE IN EU

 

-Pa Paraben, Pa Phthalate, Pa ngjyrues, Pa Silikon-

MASKË 97.5% ME ORIGJINË NATYRALE

 

Ristrukturim & Hidratim i flokëve

 

Maska me Keratinë është e formuluar me 97.5% produkte natyrale që ndihmojnë në ushqimin e flokëve tuaj dhe i japin shkëlqim e butësi natyrale.

Përmban aloe vera, xhinxher, fara soje, mjalt dhe luledielli të cilat ndihmojnë në përmirësimin e pamjes së flokëve tuaj.

Keratina ndihmon në ristrukturimin e flokëve dhe zbutjen e tyre.
Përdorimi i maskës me keratinë ndihmon në drejtimin e flokëve me lehtësi.


Përdorimi:
Aplikoni maskën pasi e lani flokun, mbajeni 5 min dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.


PËRMBAN:

Aloe Vera, Xhinxher, Sojë, Mjalt Dhe Luledielli.

Bëni një Vlerësimi

Produkte të sugjeruara

Zbuloni Produkte Inovative & Unike

Produkte Natyrale të prodhuara me Krenari në Shqipëri!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i