Aronja

100 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Aronja


Fruti aronjas eshte i pasur me fibra, vitamine C, magnes, antioksidante si dhe ka pak kalori, cka e ben ate ideal per tu shtuar ne dieten tuaj ushqimore.

Ne saje te perberesve te saj aronja ka veti te shumta:

•    Ndihmon ne forcimin e imunitetit, si dhe ka veti antivirale.
•    Ndihmon ne stabilizimin e vlerave te diabetit.
•    Ndihmon ne trajtimin e semundjeve kardiovaskulare, si dhe normalizon tensionin e gjakut.
•    Permireson punen e aparatit tretes.


Perdorimi: Ne 0.5 litra uje zieni per 2 minuta, 2 luge gjelle me bimen.
Konsumojeni  cajin gjate dites.

 

 

Pesha: 80gr.

Ruhet ne vende te thata larg rrezeve te diellit.

Ky caj nuk ka qellim te kuroje, sheroje asnje semundje. Keshillohet te perdoret vetem si suplement bimor. Nderprisni perdorimin e cajit nese keni reaksion alergjik ndaj ketij caji.

 

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i