Vaj Recini - Kastori

500 lekë

Kodi: MERJA552
Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Vaj Recini (Vaj kastori)

Lufton kapsllëkun, forcon flokët duke qënë se është i mbushur me acide yndyrore  omega-6 dhe i pasur me vitaminë E. Ndihmon në rritjen e shpejtë të flokëve.

Përdorimi: Konsumoni një lugë çaji në ditë.

Lyeni flokun 2 herë në javë me vajin e recinit.

Përdorimi i vajit nuk ka efekte anësore. Ruhet në vende të thata dhe larg rrezeve të diellit. Pesha neto 100ml.

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i