Vaj Lule Basani

500 lekë

Kodi: MERJA251
Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

 DOBITË E VAJIT TË LULE BASANIT:


- Ndihmon ulçerat, kolitin, mëlçinë, sëmundjet e mushkërive; 
- Ndihmon ne hemoragjitë e brendshme në sëmundjet e veshkave etj.;
- Përmirëson qarkullimin e gjakut; 
- Ndihmon ne gjendje ankthi, pagjumësinë, pamjaftueshmërinë e tretjes së stomakut, kapsllëkun; 
- Ndihmon në tërheqjet muskuloze dhe ka veti antiseptike në plagë, puçrra, djegie etc.

 

Përdorimi: Plagët e jashtme lyhen 2-3 herë në ditë.

Pihen 2 lugë çaji në ditë (per konsum).

 

Ruhet në vende të thata dhe larg rrezeve të diellit. 

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i