Vaj Susami

700 lekë

Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar


Vaj Susami

Vlerësohet për vetitë ë tij antibakteriale, antimykotike dhe antiinflamatore. Si një antioksidant i fuqishëm ai neutralizon radikalet e lira duke detoksifikuar organizmin. I dobishëm për mirëfunksionimin e aparatit tretës, lubrifikues i mirë i artikulacioneve. Redukton rriskun për kancer të lëkurës. Është i pasur me zink, një mineral i rëndësishëm për prodhimin e kolagjenit.

Përdorimi: Pini 2 lugë çaji në ditë. 

Përdorimi i vajit nuk ka efekte anësore. Ruhet në vende të thata dhe larg rrezeve të diellit. Pesha neto 100ml.

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i