Rigon

50 lekë

Kodi: MERJA002
Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Rigon
*Origanum Vulgare*

Rigoni është një bimë me veti të fuqishme antibakteriale.

Përmban antioksidantë të fuqishëm. Përmban karvakrol dhe timol që i japin veti të fuqishme anti-bakteriale dhe antimykotike. Përdoret kundër diaresë, kundër gazrave, fryrjes së zorrëve.

Mund të pihet si çaj, ose si erëz në ushqim. 

Nuk ka efekte anësore. Ruhet në vende të thata dhe larg rrezeve të diellit.

Sasia: 45 gram

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i