Shampo Per Femije Me Aloe

700 lekë

Kodi: 5203411039590
Natyrale
Cilësi Maksimale
Made in Albania

SHAMPO PËR FËMIJË ME ALOE VERA

 

PESHA NETO 500ml

MADE IN EU

Phthalate free, paraben free, Silicone free, Colorant free

 

Shampo për fëmijë Merja është perfekte për larjen e lëkurës së ndjeshme.

Kjo formulë e veçantë e pasur me Aloe Vera e bën lëkurën të butë dhe të shëndetshme.

Aloe vera është një bimë e lëngshme dhe me shumë vlerë për lëkurën, kjo është edhe arsyeja për të cilën përdoret si bazë për një shampo natyrore. 

Aloe Vera është e pasur me vitamina e ushqyes për lëkurën e fëmijëve tuaj.

Polisakaride që janë shumë hidratuese, anti-inflamatore dhe lejojnë aloen të japë një pengesë mbrojtëse në lëkurë.
Shampoja rekomandohet të përdoret dhe në flokun ë fëmijëve, nduhmon në forcimin e rrënjës së flokut, i jep flokut shkëlqim e butësi që zgjat.


UDHËZIME PËR PËRDORIM:

Vendoseni shampot në flokë të lagur, shkumoni atë dhe më pas shpëlani flokun me ujë të bollshëm. Përdoret dhe për trupin.

PËRMBAN:
Helikrisium
Sherebelë
Mente
Aloe Vera

Bëni një Vlerësimi

Produkte të sugjeruara

Zbuloni Produkte Inovative & Unike

Produkte Natyrale të prodhuara me Krenari në Shqipëri!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i