Caj bimor per rregullim hormonal per femra

500 lekë

Kodi: merja813
Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

Caj bimor per rregullim hormonal per femra

Vetite:

Caji bimor ndihmon ne normalizimin e hormoneve ne organizem. 

Mund te perdoret nga femrat qe kane crregullime hormonale.

Mund te perdoret ne rastet e vonesave apo crregullimeve te menstruacioneve.

Ndihmon ne normalizimin e menstruacioneve. 

Perberesit: Sherebele, rozmarine, bisht kali, boronice, etj. 


PERGATITJA DHE PERDORIMI:

Ne 2 litra uje qe vlon hedhim nje pakete nga perzierja bimore. E leme te vloje 1-2 minuta.

Kullohet pas 10 minutash.
Serviret i ngrohte ose i ftohte. Konsumoni 3 gota ne dite, duke e embelsuar sipas deshires.
Caji perdoret rreth 30-45 dite per rezultate pozitive.

 

Pesha: 220gr

 

Ruhet ne vende te thata larg rrezeve te diellit.
Ky caj nuk ka qellim te kuroje, sheroje asnje semundje. Keshillohet te perdoret vetem si suplement bimor. Nderprisni perdorimin e cajit nese keni reaksion alergjik ndaj ketij caji.

 

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i