Çaj natyral për dobësim

300 lekë

Kodi: merja810
Siguri Maksimale
Transport
Express
Cilësi e
Garantuar

CAJ DOBESIMI

 

VETITE:

Caji i dobesimit largon ujin e tepert nga organizmi.
Caji ndihmon ne permiresimin e tretjes dhe humbjen e peshes. 

 

PERBERESIT: Molle e eger, mustaqe misri, luiza, trendafil i eger etj.

 

PERGATITJA DHE PERDORIMI:

Ne 2 litra uje lihet te vloje nje pakete me cajin vetem 2 minuta.
Konsumoni 2-3 gota ne dite.

Caji ruhet ne frigorifer. Nese caji ju shkakton diare nuk duhet te shqetesoheni. Por pakesoni dozen, pini 1-2 gota ne dite.
Caji pihet per 40 dite dhe behet 1 jave pushim, pastaj mund te perdoret perseri.

 

Pesha: 220gr.

 

Ruhet ne vende te thata larg rrezeve te diellit.
Ky caj nuk ka qellim te kuroje, sheroje asnje semundje. Keshillohet te perdoret vetem si suplement bimor. Nderprisni perdorimin e cajit nese keni reaksion alergjik ndaj ketij caji.

Bëni një Vlerësimi

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i