Çaj për Forcimin e Rrënjës së Flokëve

400 lekë

Kodi: merja803
Natyrale
Cilësi Maksimale
Made in Albania

ҪAJ BIMOR I PËRZIER PËR FORCIMIN E RRËNJES SË FLOKUT

 

PESHA NETO 200GR

PRODHUAR NË SHQIPËRI

100% NATYRAL

 

VETITË:

Ky çaj ndihmon në forcimin e rrënjës së flokut.

Ndalon rënien e flokëve dhe largon zbokthin.

Ndihmon në balancimin e yndyrës në flokë, duke u dhënë atyre shkëlqim dhe volum!

 

PËRBËRËSIT:

Lëvore shelgu, sherebel, hithra, rozmarinë etj.

 

 

PËRGATITJA DHE PËRDORIMI:

Në 2 litra ujë që vlon shtoni një paketë nga përzierja bimore. Lëreni të vlojë 1-2 minuta.

Kullojeni pas 10 minutash.

Me çajin e pregatitur shpëlahen flokët 2 herë në javë, pas larjes.

 

Kujdes!

Ruhet në vënde të thata larg rrezeve të diellit.

Ky çaj nuk ka qëllim të kurojë, shërojë asnjë sëmundje.

Ndërprisni përdorimin e çajit nëse keni reaksion alergjik ndaj këtij çaji.

Bëni një Vlerësimi

Produkte të sugjeruara

Zbuloni Produkte Inovative & Unike

Produkte Natyrale të prodhuara me Krenari në Shqipëri!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i